MMORPG24.pl
Zaloguj się

POLISH ESPORT CUP 2020

-1
Utopiec 16-05-2020, 21:51 --- 0
W piątek (15.05) zakończyły się kwalifikacje do kolejnej rundy turnieju esportowego organizowanego przez Sport.pl, Actina i PACT.

Zmagania zawodników to niejedyne atrakcje tego wydarzenia! Oglądający POLISH ESPORT CUP 2020 mogą zdobyć egzemplarz gry Ancestors Legacy.

Na widzów czeka ponad 4 000 kluczy do gry wyprodukowanej przez niezależne polskie studio Destructive Creations. Ancestors Legacy to strategia czasu rzeczywistego (RTS), której akcja osadzona została w średniowieczu. Nie brakuje w niej odniesień do historii – gracze mogą poprowadzić jeden z czterech ludów zamieszkujących średniowieczną Europę - Słowian, Anglosasów, Germanów i wikingów. Historyczne nawiązania znajdziemy również w kampaniach dla jednego gracza, w których możemy np. wziąć udział w wydarzeniach związanych z formowaniem się państwa polskiego za czasów Piastów.

POLISH ESPORT CUP 2020


Widzowie POLISH ESPORT CUP 2020 mają szansę zdobyć klucz do gry (PC) o wartości 124,99 zł na platformie Steam. Gra została wydana również na PS4 oraz XBOX One. Żeby zyskać szansę na egzemplarz wystarczy śledzić transmisje z rozgrywek na jednym z turniejowych kanałów na Twitch.tv.

POLISH ESPORT CUP 2020 - oglądaj:
VALORANT - Kanał Actina (https://www.twitch.tv/actina_pl) (pon. - pt., godz. 17:00 – 23:00)
Counter Strike: Global Offensive w trybie “Wingman” - Kanał PACT TV (https://www.twitch.tv/pact_tv]https://www.twitch.tv/pact_tv) (pon. - czw., godz. 18:30-23:00)
Counter Strike: Global Offensive w trybie klasycznym - Kanał Polish Esport Cup (https://www.twitch.tv/polishesportcup) (pon. - pt., godz. 17:00 – 23:00)
Chcesz wiedzieć więcej? Wszystkie najważniejsze informacje o POLISH ESPORT CUP 2020 znajdziesz na łamach Sport.pl oraz na fanpage’u wydarzenia na portalu Facebook.

Promocje dla fanów esportu
Aż do 7 czerwca fani esportu mogą skorzystać z atrakcyjnych promocji przygotowanych przez Sferis.pl wraz z pozostałymi partnerami wydarzania. W ofercie znajdziecie m.in. procesory Ryzen firmy AMD, monitory i peryferia MSI oraz komputery dla graczy Actina.

Przeczytaj także
Wpisz dwa słowa pokazane na obrazku:*
Zaloguj się
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.3 бесплатно
Udostępnij