MMORPG24.pl
Zaloguj się

Gracze c0ntact skarżą się na brak przerwy przed meczem z fnatic!!!

-1
Utopiec 24-06-2020, 20:52 Esport 0

CSPPA opublikowało oświadczenie, zaraz po tym jak ekipa c0ntact tóż przed meczem fnatic, który decydował o awansie do cs_summit 6.

Gracze c0ntact skarżą się na brak przerwy przed meczem z fnatic!!!

"Po zakończeniu meczu z Complexity, moje plecy były w fatalnym stanie. Bolałą mnie głowa i miałem dreszcze, jakbym miał zaraz dostać gorączki. Potrzebowałbym tylko pół godziny, żeby na chwilę się położyć - pisał Luka "emi" Vuković.

Stowarzyszenie Profesjonalnych Zawodników Counter-Strike'a zabrało głos w tej sprawie. Działacze uważają, że jeśli drużyna ma rozegrać dwa mecze BO3 w ciągu jednego dnia, organizator turnieju powinien zapewnić co najmniej trzygodzinną przerwę między meczami. - Zachęcamy wszystkich organizatorów do przyjęcia takich zasad i unikania takich sytuacji - mówili działacze.

Harmonogram graczy CS:GO jest bardzo intensywny, szczególnie w czasach pandemii, gdy rozgrywki odbywają się online. Dodatkowo prawie wszystkie mecze rozgrywa się w formacie BO3. Nie wiadomo czy organizatorzy turniejów zastosują się do powyższych zaleceń. Są to tylko rekomendacje, które wydaje CSPPA i nie są w żaden sposób wiążące dla organizatorów."


Co o tym wszystkim myślicie?


źródło: redakcja mmorpg24.pl

Przeczytaj także
Wpisz dwa słowa pokazane na obrazku:*
Zaloguj się
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.3 бесплатно
Udostępnij