MMORPG24.pl
Zaloguj się

Sezon 17 rozpoczyna się w sobotę

0
Utopiec 16-09-2022, 02:29 Mobile / Nowości / PC 0

Siedemnasty Sezon Gildii Albionu rozpoczyna się 17 września i wprowadza ważne zmiany Kryształowej Areny, skrzyń w otwartym świecie, Kryjówek Głównych i innych elementów. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej lub kliknij tutaj, aby sprawdzić pełny rozkład Sezonu 17.

Zmiany Kryształowej Areny

Od Sezonu 17 wprowadzamy dodatkowe podstopnie w systemie rankingowym Kryształowej Areny. Choć ilość Punktów Rankingowych wymagana do osiągnięcia maksymalnej rangi pozostaje taka sama, pomiędzy rangami wprowadzamy dodatkowe stopnie (Żelazo III, Żelazo IV itd.) W wyniku tej zmiany jest dostępnych więcej skrzyń podczas awansowania podczas Sezonu Kryształowej Areny. Ponadto, rangi Areny nie będą od teraz resetowane w pełni - zamiast tego gracze będą częściowo degradowani na początku następnego Sezonu. Na przykład, gracze o Randze Kryształowej zaczną z rangą Srebro I. Wszystkie pominięte nagrody za awans zostaną przekazane pocztą w grze.


Zmiany dot. Kryjówek Głównych i Nagród Gildii

Sezon 17 rozpoczyna się w sobotę

Wzmacniacze Kryjówek Głównych nie są od teraz otrzymywane na końcu sezonu; zamiast tego każda gildia zaczyna ze wzmacniaczem. Gildie muszą nadal osiągnąć próg Punktów Sezonowych, aby móc korzystać ze swojego wzmacniacza. Jego użycie aktywuje jednak 90-dniowy okres odnowienia. Te zmiany ułatwią nowym gildiom ustanowienie Kryjówki Głównej na Rubieżach.

Cele w otwartym świecie

Duże skrzynie ze skarbami w otwartym świecie będą zawierały cenniejsze łupy, ale będą pojawiały się z mniejszą częstotliwością, co uczyni je rzadszymi, bardziej pożądanymi i obleganymi przez grupy graczy.

Małe skrzynie ze skarbami w otwartym świecie będą odblokowywały się w trzy minuty zamiast pięciu, co powinno zmniejszyć prawdopodobieństwo, że skuszą się na nie zorganizowane grupy i tym samym zachęcić solowych graczy do walki o nie. Ponadto, Zwykłe Skrzynie także otrzymają ogólnie zwiększoną wartość, co uatrakcyjni je w oczach wszystkich graczy.


Poziomy Potęgi Kryształowych Pająków zostaną dostosowane, a kolejne poziomy będą łatwiejsze do osiągnięcia. W rezultacie każdy Kryształowy Pająk będzie pośrednio zapewniał znacznie więcej Punktów Sezonowych, co uczyni z nich atrakcyjne cele sezonowe. Poziomy Gildii dla Bram Piekieł i Przeklętych Lochów będą także łatwiejsze do osiągnięcia, dzięki czemu progresja gildii w tych aktywnościach będzie szybsza.

Zmiany rozkładu sezonowego

Ten sezon będzie o tydzień krótszy niż większość poprzednich. Za to, w ostatnich trzech tygodniach sezonu będzie można zdobyć potrójną ilość Punktów Sezonowych z Terytoriów oraz potrójną Potęgę i Łaskę z Magów Wysysających Energię.

Usprawnienia jakości życia

Przeklęte Lochy: Po pokonaniu gracza lub wygnaniu gracze będą mogli od razu wkroczyć do kolejnego lochu lub wyjść do otwartego świata. To pozwoli graczom, których interesuje tylko zawartość PvP, od razu zacząć kolejną inwazję, bez potrzeby czyszczenia swojego lochu.


Nagrody Sezonowe Gildii: Aby otrzymać nagrody gildii, gracze muszą od teraz ponownie być członkiem gildii, która się kwalifikuje przez co najmniej 75% czasu trwania sezonu. Kwalifikujący czas spędzony z gildią będzie widoczny w nowym interfejsie.

Unikalne nagrody sezonowe

Gracze, którzy zdobędą wystarczającą ilość Potęgi otrzymają unikalne Zestawy Awatarów, a także Starożytnego Enta i cenne Premie do Sławy. Potęgę można zdobyć za szeroką gamę aktywności w Wyzwaniu Zdobywcy i przewidujemy dodatkowe nagrody przedziałowe dla gildii, które osiągną co najmniej rangę Żelazną. Jak zawsze, najlepsza gildia sezonu stanie się stałą częścią świata Albionu i otrzyma posag w Hali Zdobywców.


Oglądaj Otwarcie Sezonu na Żywo

Otwarcie sezonu odbędzie się w sobotę 17 września i będzie nadawane na żywo w AlbionTV od 17:30 UTC - gospodarze ShozenLewpac oraz Bogul będą zdawać relację na żywo z Dnia Inwazji. O 18:00 UTC wszystkie terytoria zostaną zresetowane i będą dostępne do przejęcia dla gildii. Widzowie w amerykańskich strefach czasowych mogą oglądać drugą rundę resetów terytoriów w niedzielę o 00:30 UTC z gospodarzami ShozenRobinhoodrs i Tazzik, którzy będą relacjonować drugą rundę inwazji. Wszystkie bitwy w otwartym świecie są nadawane z 15-minutowym opóźnieniem.

Oglądaj transmisję AlbionTV z ostatniego Dnia Inwazji tutaj:

Przeczytaj także
Wpisz dwa słowa pokazane na obrazku:*
Zaloguj się
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.3 бесплатно
Udostępnij