MMORPG24.pl
Zaloguj się

League of Legends zapowiada wydarzenie Cybernetyczni 2020 i powrót trybu URF

-1
Utopiec 13-05-2020, 04:07 Newsy PC 0
Dystopijna przyszłość? Pilnująca chronoporządku policja temporalna?! A podobno podróżowanie w czasie miało być dziecinnie proste! Gdy sprawy zaczynają się komplikować, przezorni inwestują w siebie, wyposażając się w cybernetyczne udoskonalenia i zdobywając niezbędną technologiczną wiedzę. Zamierzacie stać na straży precyzyjnych manipulacji czasem i przestrzenią... czy też postawicie na zwiastujące zmiany zawirowania? Cybernetyczni 2020 są już gotowi odcisnąć swoje piętno na League of Legends."

Riot Games w ten sposób zapowiada wydarzenie, które rozpocznie się w League of Legends już niedługo. Cybernetyczni zadebiutują 14 maja 2020 r. o 22:00, a ich koniec nastąpi 16 czerwca 2020 r o 6:59. Nie martwcie się, że nowe misje przestaną być dostępne po 16 czerwca. Wszystkich zdobytych rychło w czas tokenów będzie można użyć do 30 czerwca 2020 r. do 22:00.

Cybernetyczni oferować będą dwa różne sposoby, dzięki którym wykorzystacie to wydarzenie do maksimum. Zacznijmy od Przepustki Cybernetycznych w cenie 1650 RP. Zawiera ona 200 tokenów Cybernetycznych i cztery Kule Cybernetycznych.

League of Legends zapowiada wydarzenie Cybernetyczni 2020 i powrót trybu URF


Na dokładkę przygotowano Zestaw Przepustki Cybernetycznych w cenie 2650 RP. Oprócz wyżej wymienionych przedmiotów w skład tego zestawu wchodzi Cybernetyczny Lucian. Kleryk Broni będzie polować na temporalnych uciekinierów, mając do dyspozycji specjalną ikonę i ramkę.

Przygotujcie się również na masę związanych z czasem zadań, które na Was czekają. Dostępne będą dla osób z przepustką, ale również i tych bez niej. Pojawią się również misje kamieni milowych, które staną się dostępne wraz z Przepustką Cybernetycznych. Pamiętajcie przy tym, że każdy kolejny kamień milowy odblokujecie dopiero po osiągnięciu poprzedniego.

Do tego wszystkiego dojdzie również sklep wydarzenia z własnymi promocjami oraz powróci tryb URF z wyborem w ciemno. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Przeczytaj także
Wpisz dwa słowa pokazane na obrazku:*
Zaloguj się
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.3 бесплатно
Udostępnij