MMORPG24.pl
Zaloguj się

GTA 5 dla każdego! Premiera modyfikacji NaturalVision Evolved

0
Utopiec 16-05-2020, 21:49 Newsy PC 0
Nowe poprawki dla efektów pogodowych, Ultra jakości tekstur oraz niespodzianka – ray tracing dla globalnego oświetlenia w Grand Theft Auto 5 na PC. Oto nasz NaturalVision Evolved.

Obecnie gdy wszyscy chętni mają już dostęp do darmowego GTA 5, możemy zastanowić się nad prezentację najnowszej modyfikacji do hitu Rockstara. Doskonale znany społeczności "modder Razed" przygotowali kolejną poprawioną wersję moda NaturalVision – Evolved, który do szeregu wcześniejszych poprawek dorzuca ograniczony do wyświetlanej sceny ray tracing globalnego oświetlenia. Możemy też liczyć na poprawki efektów pogodowych, palety barw oraz uwypuklenie szczegółów wyższej jakości tekstur w świecie GTA.

GTA 5 dla każdego! Premiera modyfikacji NaturalVision Evolved


NaturalVision Evolved – zwiastun, gameplay moda do GTA 5 (PC)
Mod jest w fazie wczesnej wersji, aktualny build jest zarezerwowany wyłącznie dla osób, które wsparły moddera na Patronite. To jednak rozwiązanie tymczasowe i wkrótce mod zostanie oddany na ręce szerszej publiki. W międzyczasie rzućcie okiem na załączoną do wiadomości galerię screenów, przygotowany przez Razeda zwiastun oraz zapis rozgrywki z moda od Digital Dreams.Przeczytaj także
Wpisz dwa słowa pokazane na obrazku:*
Zaloguj się
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.3 бесплатно
Udostępnij