MMORPG24.pl
Zaloguj się

Albion Online - Queen Patch 13 już tu jest

-1
Utopiec 6-06-2020, 20:21 Newsy PC 0

Trzynasty patch do aktualizacji Queen już tu jest, a wraz z nim optymalizacja systemu Areny i więcej możliwości odnalezienia Solowych Losowych Lochów w niebieskich i żółtych strefach. Oto nowości:

Ulepszenia Areny

Ogólna ilość Sławy za zwycięstwo na Arenie została podwojona z 20000 Sławy do 40000 Sławy na gracza ze zwycięskiej drużyny. Aby uczynić Arenę bardziej opłacalną dla uzdrowicieli, zwycięzcy uzdrowiciele otrzymają poza standardowymi nagrodami dodatkowe Tomisko Zrozumienia Adepta warte 10000 Sławy.

Ponadto, interfejs i powiadomienia zapisu na Arenę zostały ulepszone i uproszczone i od teraz lepiej wyświetlają dostępne dzienne nagrody dla każdej roli. Jeśli nie od jakiegoś czasu nie rozegrałeś meczu na Arenie albo nie miałeś jeszcze w ogóle okazji, teraz jest na to najlepszy czas!


Albion Online - Queen Patch 13 już tu jest

Więcej Solowych Losowych Lochów w bezpiecznych strefach

Aby zapewnić początkującym i średnio zaawansowanym graczom lepszy dostęp do Solowych Losowych Lochów, wejścia do nich w niebieskich i żółtych strefach od teraz będą znikały na krótko po wkroczeniu do nich ostatniego gracza. Gdy dany portal zniknie, w świecie gry będzie mógł pojawić się kolejny. To zwiększy ogólną ilość “świeżych” lochów w tych strefach i tym samym zapewni nowym graczom lepszy dostęp do rozgrywki w lochach, przy zachowaniu możliwości wspólnej gry przez pozostałych graczy i dołączanie do lochów w sensownym przedziale czasowym.

Zmiany dot. Zergów i więcej

Gracze czekający w inteligentnej kolejce do klastra od teraz wliczają się do całkowitego licznika Zamętu w danym klastrze, a krzywa debuffu z Zamętu rośnie wolniej.

Do usprawnień jakości życia dołącza informacja z Tablicy Przeznaczenia, gdy dany typ budynku nie został jeszcze odblokowany, a do tego ulepszone opisy zaklęć ze skalowalnymi efektami ładunków.

Jak zawsze więcej szczegółów znajdziesz w oficjalnych notatkach zmian.

Przeczytaj także
Wpisz dwa słowa pokazane na obrazku:*
Zaloguj się
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.3 бесплатно
Udostępnij