MMORPG24.pl
Zaloguj się

Albion Online: Postępy w rozwoju gry

0
Utopiec 14-06-2020, 21:36 Newsy PC 0

W naszym najnowszym filmie Dyrektor Gry Robin Henkys dołącza do was ze swojego domowego biura, aby podzielić się z wami nowościami z rozwoju naszej gry. Po podsumowaniu wydarzeń z ostatnich miesięcy omawia on kolejną aktualizację zawartości Albionu i niektóre z głównych nowości, które wprowadzi.

Nie masz czasu na oglądanie filmiku, a może wolisz pisemne podsumowanie? Czytaj dalej…

Aktualizacja Queen

W styczniu została wprowadzona ogromna i bardzo udana aktualizacja Queen, która wprowadziła do świata Albionu zupełnie nowe Rubieże i liczne opcje rozgrywki wysokiego stopnia. Od tego czasu nieustannie pracowaliśmy nad wsparciem dla aktualizacji i wprowadziliśmy 13 patch’ów zawierających liczne poprawki i ulepszenia:

 • Naprawiliśmy krytyczne problemy techniczne, zwłaszcza dla użytkowników Windows 7
 • Ulepszyliśmy łupy i nagrody
 • Dostosowaliśmy systemy w grze tak, aby zapewniały więcej zabawy i lepsze nagrody
 • Ogromny test sojuszy z karami za posiadanie większej ilości terytoriów
 • Zaktualizowane funkcjonowanie portali
 • Wprowadziliśmy całkowicie przerobiony interfejs dla urządzeń mobilnych i pracowaliśmy nad stabilnością wersji mobilnej

Nadal wspieramy tę aktualizację na wiele sposobów i poszukujemy błędów w systemie inteligentnej kolejki do klastra, a także dostosowujemy i ulepszamy statystyki wierzchowców.

Co dalej?

Oczywiście każdy chce się dowiedzieć co czeka Albion w następnej aktualizacji. Poczyniliśmy ogromne postępy w jej kierunku, zbyt duże, aby omówić je w jednym filmiku i już niedługo wydamy całą serię Komentarzy Deweloperów, zawierających dokładne informacje na temat każdego z nowych elementów.

Dzisiaj rzucimy okiem na każdy z nadchodzących dużych elementów zawartości. Znajdują się one w ostatniej fazie prac i do ich ukończenia zostały około cztery tygodnie. Z racji, że są to tak masywne nowości chcemy poświęcić im odpowiednią ilość czasu i zapewnić ich możliwie udaną implementację, przez co chcemy poświęcić odpowiedni czas na ich testowanie. Oznacza to, że kolejna aktualizacja będzie miała miejsce po zakończeniu Sezonu 9 i zostanie wprowadzona na początek Sezonu 10.

A więc jakie nowe elementy zawartości nadchodzą?

Awalońskie Bronie

Albion Online: Postępy w rozwoju gry

Jednym z najbardziej oczekiwanych elementów nowej zawartości są Awalońskie Bronie. Wprowadzimy piętnaście nowych broni zawierających zupełnie nowe zaklęcia, a także, co jest bardzo ekscytujące, zupełnie nowe mechaniki. Przykłady:

 • Awalońskie Działo: pozwala na zmianę celu w trakcie strzelania
 • Naśladowca: pozwala na kradzież umiejętności wroga i wykorzystanie jej przeciwko niemu

Nowe awalońskie bronie nieco wstrząsną metą gry i, w odróżnieniu od obecnych Broni-Artefaktów, będą użyteczne na wszystkich poziomach rozgrywki, od walk na małą skalę, po starcia na większą skalę.

Nowe bronie zostaną dokładniej omówione w nadchodzącym Komentarzu Deweloperów.

Przeklęte Lochy


Kolejnym dużym elementem zawartości nadchodzącym w kolejnej aktualizacji są Przeklęte Lochy. Dla tych z was, którzy ominęli poprzedni Komentarz Deweloperów, Przeklęte Lochy są jak zwykłe lochy, które zostały zainfekowane, przekształcone i przejęte przez demony. Gdy wkroczy do nich gracz, wejście zamyka się za nim, więc nikt nie może do nich wkroczyć bezpośrednio za nim. Jest jednak sposób na najechanie tych lochów poprzez zawarcie paktu z demonami, na mocy którego będziecie mogli polować na graczy znajdujących się w lochu.

Przeklęte Lochy zapewniają zupełnie nowy wymiar PvP 1 na 1 w Albionie, a także zupełnie nowe doświadczenie PvE dla jednego gracza z nowymi rozkładami lochów, a także mobami i zagrożeniami w nich czyhającymi. Te lochy zostaną dogłębnie omówione w nadchodzącym Komentarzu Deweloperów.

Ścieżki Awalonu


Ścieżki Awalonu to nowy, ogromny element zawartości, który otwiera trzy zupełnie nowe sposoby rozgrywki:

 • Tworzą one połączenia, które mogą być wykorzystane jako skróty dla podróżowania, handlu i zmiany lokalizacji.
 • Pozwalają na eksplorację i będą zawierały wiele ciekawych stworzeń i źłóż surowców.
 • A co najciekawsze gracze będą mogli żyć wewnątrz Ścieżek dzięki Kryjówkom, które są niejako chronione przed polityką Rubieży, a także wytworzyć swój własny, unikalny styl gry.

Już niedługo wydamy miniserię Komentarzy Deweloperów, w których wyjaśnimy poszczególne elementy Ścieżek Awalonu.

Dziękujemy, że dołączyliście do nas w tym domowym komentarzy - mamy nadzieję, że kolejne materiały będą nagrywane z powrotem w naszym biurze. Więcej Komentarzy Deweloperów już niedługo!


źródło: https://albiononline.com/pl/

Przeczytaj także
Wpisz dwa słowa pokazane na obrazku:*
Zaloguj się
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.3 бесплатно
Udostępnij