MMORPG24.pl
Zaloguj się

Rise of Avalon - już w sierpniu Albion Online

0
Utopiec 23-06-2020, 21:15 Newsy PC / Mobile / PC 0
Nadchodzi nowa aktualizacja, która wprowadzi świat Albionu w nową erę.
To oficjalne: kolejna duża aktualizacja Albion Online, Rise of Avalon, zostanie wprowadzona w sierpniu! Obejrzyj zwiastun tutaj:

Oto krótkie podsumowanie jej najważniejszych elementów:

Awalońskie Bronie: Kolejny krok w rozwoju walki

Nowe bronie wykorzystujące dawno zapomniane technologie potężnych Awalończyków wprowadzą ogromne zmiany w sposobie walki w Albion Online. Od przerażającego Awalońskiego Działa i jego poruszającego się promienia, po Awaloński Przeklęty Kostur, który przyzywa przeklętą duszę wroga, te bronie zatrzęsą metą bitewną w Albionie i sprawią, że bitwy będą świeże, nieprzewidywalne i zapewnią świetną zabawę.

Ścieżki Awalonu: Idąc śladami Starożytnych

Ścieżki Awalonu to ścieżki, które przez tysiąclecia były schowane w mgłach Albionu. Ten nowy, mistyczny wymiar zostanie udostępniony do eksploracji i zapewni nowe skarby… a także i nowe zagrożenia. Poza tworzeniem unikalnych połączeń w świecie gry, podlegających nieustannym zmianom, Ścieżki będą idealnym źródłem cennych łupów i surowców dla tych, którzy chcą zagłębić się w nieznane. A dla tych graczy, którzy chcą odłączyć się od sfery politycznej na Rubieżach, Ścieżki będą zawierały miejsca, w których będzie można budować Kryjówki.

Przeklęte Lochy: Zetrzyj się ze swoimi Demonami

Święte Ścieżki Albionu będą miały swoją przeciwwagę w postaci Przeklętych Lochów, wymiarów pełnych ciemności i ognia sprowadzonych przez demoniczne siły. Te nowe lochy zamykają się po wkroczeniu do nich, zapewniając tym samym nowy rodzaj doświadczenia PvE dla pojedynczych graczy. Ale uważajcie: inni gracze mogą dokonać inwazji na nie i polować na graczy walczących z demonami, prowadząc tym samym w walk PvP 1 na 1 pośród demonicznych wrogów i zagrożeń.

Na temat tych nowości zostanie wydana cała seria Komentarzy Deweloperów, które nadchodzą już w kolejnych tygodniach, więc nasłuchujcie wieści!


źródło: https://albiononline.com

Przeczytaj także
Wpisz dwa słowa pokazane na obrazku:*
Zaloguj się
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.3 бесплатно
Udostępnij