MMORPG24.pl
Zaloguj się

League of Legends OPIS PATCHA 10.13

-1
Utopiec 23-06-2020, 21:36 Newsy PC / Mobile / PC / Gry 0

Cześć! Na zewnątrz robi się coraz goręcej, więc serwujemy wam orzeźwiającego patcha.

Tak jak obiecaliśmy i mówiliśmy już wcześniej, w tym patchu głównie reagujemy na najbardziej skrajnych bohaterów. Sprawiamy, że naprawdę skoczny Yordle będzie skoczniejszy, ostudzamy kule Syndry, lekko uderzamy w niebieskogłowego maga i zarzucamy szelki na wyjątkowo oczytaną kotkę.

Ponownie przyglądamy się paru runom, w szczególności Zdobywcy i Opiekunowi, które w porównaniu z innymi runami kluczowymi radzą sobie zdecydowanie zbyt dobrze. Skierowujemy je na dobrą drogę, żeby dać korzystającym z nich graczom mniej oczywisty sposób na sukces i większą różnorodność stylów gry.

Postanowiliśmy również obdarować Kog’Mawa oraz Nunu i Willumpa miłością, niekonwencjonalnie ulepszając ich umiejętności, ponieważ chcemy zachęcić graczy do eksperymentowania z niewpisującymi się w metę kombinacjami przedmiotów. Trzymajcie się chłodno. Niech zacznie się lato pełne plwociny i śnieżek!

PATCH W SKRÓCIE

League of Legends OPIS PATCHA 10.13

Basenowy Jarvan IV, Basenowa Orianna, Basenowa Taliyah, Basenowa Syndra i Basenowy Heimerdinger będą dostępni 2 lipca 2020 r.


Więcaj na: https://eune.leagueoflegends.com/pl-pl/news/game-updates/patch-10-13-notes/Przeczytaj także
Wpisz dwa słowa pokazane na obrazku:*
Zaloguj się
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.3 бесплатно
Udostępnij