MMORPG24.pl
Zaloguj się

Albion Online: Przeklęte Lochy

0
Utopiec 5-07-2020, 22:25 Newsy PC / Wideo / Mobile / PC 0
Robin Henkys omawia nowe Przeklęte Lochy nadchodzące w aktualizacji Rise of Avalon.
Aktualizacja Rise of Avalon nadchodzi w sierpniu, a wraz z nią świat Albionu zostanie wzbogacony o nowe, duże elementy zawartości. Jednym z tych elementów są Przeklęte Lochy, nowy rodzaj lochu dla solowych graczy, który wprowadzi nowe sposoby solowej rozgrywki w Albion Online. W tym Komentarzu Deweloperów, Dyrektor Gry Robin Henkys omawia czym są te lochy i w jaki sposób działają.

Nie masz czasu na oglądanie filmiku, a może wolisz pisemne podsumowanie? Czytaj dalej…

Nowe Przeklęte Lochy zostaną wprowadzone w kolejnej aktualizacji jako odpowiedź na prośby tych graczy, którzy chcieli większej ilości zawartości solo PvE i PvP w Albion Online. Czym dokładnie są i jak działają?

Podstawy

Aby znaleźć Przeklęty Loch, będziesz musiał eksplorować otwarty świat i napotkać wejście do Przeklętego Lochu. Pojawiają się one tak, jak Solowe Losowe Lochy, ale wyglądają znacznie bardziej mrocznie.

Wchodząc do Przeklętego Lochu możesz wybrać poziom trudności:

  • Łowca: niższe nagrody, PvP z powalaniem, stosunkowo niski miękki limit Mocy Przedmiotów. Dobra trudność dla graczy, którzy chcą nauczyć się podstaw PvP 1v1 w Albionie.
  • Prześladowca: full-loot PvP, znacznie wyższe nagrody, ale nadal niski miękki limit Mocy Przedmiotów. Dobry poziom dla weteranów PvP.
  • Pogromca: jeszcze lepsze nagrody, full-loot PvP, większe wyzwanie PvE i znacznie wyższy miękki limit Mocy Przedmiotów. Elitarny poziom dla zaawansowanych graczy.

Albion Online: Przeklęte Lochy

Co jest w środku?

Po wybraniu poziomu trudności i wkroczeniu do lochu, znajdziesz się w miejscu opętanym przez demony i przeklęte stworzenia. Aby ukończyć loch, musisz zabić te stworzenia. Każde zabite stworzenie zapewni ci punkty Infamii. Różni wrogowie zapewniają różne ilości infamii w zależności od ich poziomu trudności.

Gdy zbierzesz wystarczającą ilość punktów infamii, pojawi się ostateczny boss lochu. Po pokonaniu go możesz zgarnąć nagrody lochu. Ponadto zebrana infamia zostanie zachowana i zapewni ci miejsce w rankingu Infamii, a także permanentnie zwiększy twoje nagrody z Przeklętych Lochów.

Na samym końcu lochu otwiera się portal do kolejnego Przeklętego Lochu, dzięki czemu możesz od razu zacząć w nim grę - lub możesz wyjść z lochu i zabrać swoje łupy do miasta.

Jak działa PvP?

W każdym przeklętym lochu znajduje się demoniczna kaplica, która pozwala graczom najechać na innych graczy. Gdy gracz podejdzie do niej i się wpisze, gra będzie regularnie szukać potencjalnego celu najazd. Gdy cel zostanie znaleziony, gracz prowadzący najazd zostanie przeniesiony do lochu innego gracza.

Broniący się gracz ma dwie opcje:

  • Może zacząć obronę i walczyć z najeźdzcą lub
  • może spróbować zniszczyć demoniczne odłamki, które pojawiły się w lochu wraz z najeźdzcą.

Jeśli uda mu się zniszczyć wystarczająco dużo odłamków, najeźdzca jest wyrzucany z lochu, a gracz broniący może dalej grać i ukończyć loch.

Jeśli któryś z graczy zabije drugiego, przegrany traci część swojej infamii, a zwycięzca otrzymuje jej część. To pozwala graczom zdobyć bardzo wysoki poziom infamii i wspinać się w rankingu - a także zdobywać większe nagrody z lochów w przyszłości.

Elementy specjalne w Przeklętych Lochach

Aby dodać elementy taktyki do tych starć, gracze mogą wykorzystać kilka specjalnych elementów i przechytrzyć swoich wrogów:

  • Pozycje NPC wyświetlają się na minimapie, co pozwala na odgadnięcie pozycji wroga w oparciu o potwory, które zdążył już zabić
  • Demony obserwujące zaznaczą każdego napotkanego gracza na minimapie, aby wróg go widział
  • W lochach znajduje się także wiele pułapek i zagrożeń, których będziesz musiał unikać lub aktywnie wykorzystać w celu przechytrzenia i pokonania wroga

Podsumowanie

Jak widzicie, jest to bardzo wielopłaszczyznowy element zawartości i mamy nadzieję, że nie możecie się doczekać eksploracji i walki w Przeklętych Lochach po wprowadzeniu aktualizacji Rise of Avalon.

To wszystko na dziś - czekajcie na nasz kolejny Komentarz Deweloperów, w którym dokładnie omówimy Ścieżki Awalonu i ich wpływ na świat Albion Online.


źródło: https://albiononline.com

Przeczytaj także
Wpisz dwa słowa pokazane na obrazku:*
Zaloguj się
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.3 бесплатно
Udostępnij