MMORPG24.pl
Zaloguj się

Ścieżki Awalonu część 3 (Albion Online)

0
Utopiec 25-07-2020, 21:25 Newsy PC / Mobile / PC 0

W naszych ostatnich dwóch Komentarzach Deweloperów poświęconych Ścieżkom Awalonu Dyrektor Gry Robin Henkys zaprezentował ten nowy element zawartości, omówił podróżowanie i transport dóbr przez Ścieżki oraz przedstawił pokrótce co znajdziecie w Dzikich Rejonach znajdujących się poza siecią ścieżek. W trzecim, ostatnim Komentarzu Deweloperów na ten temat, omówi on życie wewnątrz Ścieżek Awalonu, które stanowi nową, ekscytującą okazję dla gildii marzących o swojej własnej Kryjówce. (Jeśli przegapiłeś wcześniejsze filmiki, możesz obejrzeć pierwszą część tutaj, a drugą część tutaj.)

Nie masz czasu na oglądanie filmiku, a może wolisz pisemne podsumowanie? Czytaj dalej...

Umieszczanie i obrona Kryjówek

Choć większość stref wewnątrz Ścieżek Awalonu składa się ze ścieżek samych w sobie, niektóre z nich składają się niemal w całości z Dzikich Rejonów. W tych specjalnych strefach możecie znaleźć kryształy energii, które chronią przed mgłami i pozwalają na umieszczenie tam Kryjówek. Gildie mogą umieszczać Kryjówki przy tych kryształach podczas czasu aktywności widocznego na mapie strefy. Jak zawsze, niedokończone Kryjówki są podatne na atak w trakcie pierwszych i ostatnich minut budowy.

Po zakończeniu budowy Kryjówka jest chroniona tak jak w otwartym świecie. Z racji, że w Dzikich Rejonach Awalonu nie ma żadnych terytoriów, każda gildia posiadająca wystarczającą ilość Wyssanej Energii może przedrzeć się przez obronę Kryjówki na początku czasu aktywności strefy. Może ona spróbować zaatakować Kryjówkę, ale po utracie punktu obrony Kryjówka stanie się nietykalna do czasu aktywności następnego dnia.

To bardzo ważne, ponieważ żadne połączenie między bramami nie pozostanie aktywne przez cały dzień, więc strona atakująca będzie zmuszona do pozostania w strefie, aby móc kontynuować swój atak. Ponieważ każda brama wpuszcza na raz tylko kilku graczy, nawet pierwszy atak stanowi wyzwanie. Inne gildie mogą oczywiście umieścić swoje kryjówki w regionie, ale te również będą musiały być wybudowane i będą wymagały ochrony.

Mówiąc skrótem, zniszczenie Kryjówki w Awalonie to znacznie trudniejsze wyzwanie niż na Rubieżach, co czyni je atrakcyjną opcją dla mniejszych gildii marzących o swojej własnej Kryjówce.

Wyzwania Życia w Awalonie

1. Ograniczone surowce i zawartość PvE

Gracze będą musieli eksplorować pobliskie drogi, by znaleźć bramy do otwartego świata, aby sprowadzić surowce i sprzęt lub aby eksportować dobra wytworzone dzięki premiom rzemieślniczym swoje Awalońskiej Kryjówki. Każdy region Dzikich Rejonów Awalonu posiada swoje własne unikalne premie rzemieślnicze, które, choć nie równają się z głębokimi Rubieżami, są nadal bardzo atrakcyjne dla rzemieślników.

2. Ograniczona przepustowość i zmienność bram do Awalonu

Jeśli twoja gildia ma zbyt wielu członków, będziesz musiał walczyć o przepustowość bram, a jeśli twoi gracze nie będą ostrożni, mogą oni utknąć gdzieś w Awalonie, bez łatwego powrotu do Kryjówki.

3. Brak terytoriów generujących Punkty Sezonowe

Choć nadal możesz rywalizować w Kryształowej Lidze, ukończyć Wyzwanie Poszukiwacza Przygód i najeżdżać magów na innych terytoriach, będzie ci ciężko przejmować i utrzymywać terytoria.

To może jednak być dobra rzecz, ponieważ oznacza, że twoja kryjówka ma mniejsze szanse stania się celem ataku ze strony gildii walczących o władzę na Rubieżach.

Ścieżki Awalonu część 3 (Albion Online)

Podsumowanie

Gildiom żyjącym w Awalonie nie zabraknie akcji. Nieustannie zmieniająca się sieć bram zapewni multum okazji do eksploracji i walki pod samym nosem graczy, zwłaszcza gdy dana brama otworzy się na inny region Dzikich Rejonów, który zamieszkuje inna aktywna gildia. Jesteśmy ciekawi jak gracze zaadaptują się do tego unikalnego otoczenia.

To koniec naszej serii poświęconej Ścieżkom Awalonu. Dziękujemy za oglądanie i do zobaczenia w grze po aktualizacji Rise of Avalon 12 sierpnia!


źródło wpisu: https://albiononline.com/pl/news/devtalk-roads-of-avalon-part-3

Przeczytaj także
Wpisz dwa słowa pokazane na obrazku:*
Zaloguj się
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.3 бесплатно
Udostępnij