MMORPG24.pl
Zaloguj się

Premiera Cyberpunk 2077 przesunięta, tym razem na 2021 rok?

-1
Utopiec 10-11-2020, 17:57 Newsy PC 0
Wszyscy gracze na świecie czekają na Cyberpunka 2077.
Wygląda na to, że będzie trzeba poczekać jeszcze dłużej, niż się wydawało. Przynajmniej według nieoficjalnych informacji. Niedawno CDPR potwierdziło, że premiera Cyberpunka zostaje przełożona na samą końcówkę 2020 roku.

Tymczasem w sieci pojawiły się głośne informacje o tym, że deweloperzy mają już przygotowaną kolejną, smutną wiadomość do graczy.
Tym razem Cyberpunk miałby zostać opóźniony nawet do 2021 roku. CDRP według plotek tym razem nie będzie podawać konkretnej daty, a jedynie rok. Tak na wszelki wypadek.
Premiera Cyberpunk 2077 przesunięta, tym razem na 2021 rok?

Cyberpunk raz jeszcze zostanie przełożony?Trzeba zaznaczyć, że tych informacji nie można traktować jako potwierdzonych. Nie pochodzą od deweloperów, ani od osób związanych z tworzeniem Cyberpunka. Ich źródłem jest użytkownik Twittera "Tiffany Treadmore".

Dlaczego ktokolwiek miałby mu wierzyć?W przeszłości dobrze przewidział anulowanie E3 2020, podał także dokładne daty związane z Nintendo Direct. Można więc uznać, że faktycznie jest w miarę wiarygodny. Oczywiście, jak na leakera.

Nie wiadomo, kiedy CDPR miałoby ogłosić kolejne przesunięcie. W samym wpisie nie pada wprost informacja o przełożeniu premiery, ale pojawia się pytanie, jak społeczność by zareagowała na taką wiadomość. Kolejny tweet jest już bardziej niepokojący i to właśnie o niego głównie chodzi. Serwisy na całym świecie uważają, że jest to wystarczająca podstawa to przewidywania kolejnych przesunięć.

Wato jednak pamiętać, że informacja nie została w żaden sposób potwierdzona przez CDPR, ani nikogo, kto jest bliżej związany ze studiem.

źródło: boop.pl
Przeczytaj także
Wpisz dwa słowa pokazane na obrazku:*
Zaloguj się
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.3 бесплатно
Udostępnij